Přihlásit se  \/ 
x
x

Ve dnech 11. – 13. ledna se v Janských Lázních konalo tradiční sympozium rehabilitační a fyzikální medicíny, kterého se zúčastnila řada specialistů v oborech ortopedie, neurologie a rehabilitace.

Číst dál...

Sanatorium Klimkovice chystá novou studii, která by měla prokázat účinnost jejich neurorehabilitačního programu. Ten je nyní možné podstoupit jen za přímou úhradu, což rodiče dětí s dětskou mozkovou obrnou obvykle řeší prostřednictvím veřejných sbírek.

Číst dál...

Upozornění

Portál detska-mozkova-obrna.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady a názory v diskuzním fóru, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení provozovatele portálu, společnosti PHK MARKETING s.r.o.

dětská mozková obrna

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

Pomáháme Nadačnímu fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře". Zdravá děloha = zdravé dítě.
Více na www.apolena.eu.